Categories Слова

Відео: детектив, який неможливо не полюбити

Продовжуємо говорити про книжки, які готуються до друку.
Сьогодні розповім про роман «Марловський кримінальний клуб». Автор – Роберт Тарагуд. Видавництво «НОРА-ДРУК». Переклад – Наталії Тисовської.
Це детектив, який неможливо не полюбити.
Причина проста – автор зумів створити таких цікавих персонажів, за долю яких не просто переживаєш, а захоплюєшся і…смієшся з вчинків.
Так, це детектив, в якому ведеться розслідування трьох вбивств, але він настільки позитивний, затишний і цікавий, що я не раз ловила себе на думці – мене вже не так хвилювало розслідування, як я спостерігала за діями персонажів.
Вбито власника художньої галерії, потім таксиста і… (не скажу, треба читати).
А розслідування ведуть три жінки: 77-річна Джудит, дружина вікарія Бекс і Сузі, жінка, яка вигулює собак)
Так, звісно, поліція теж)
Тут і інтрига, і загадка, і небезпека, і не одна скляночка віскі)
Спойлерити не буду. У відео трохи більше про книжку, яку раджу прочитати, бо вона здатна відволікти і внести в життя порцію позитивних емоцій. Звучить дивно, згідна, адже розслідують вбивства, але це чиста правда.
Забігайте на сторінку видавництва. Там оголошено передпродаж.
Раджу прочитати, бо реально цікаво 👌

Замовити книжку можна тут

About the author

Наталія Чайковська закінчила Луцький гуманітарний університет за спеціальністю «журналістика». Має багаторічний досвід роботи у пресслужбі державних органів. Авторка кількох романів і оповідань. Фіналіст і переможець міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» в різних номінаціях. 2020 року стала переможцем у номінації «Terra інклюзія» і отримала спецвідзнаку «Дебют-газети» за гостросоціальну повість. Живе у Луцьку. Веде книжковий блог в Інстаграм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *