Categories Новини Анонси

Українська участь в книжковій виставці в Абу Дабі

Прес-анонс
про українську участь в книжковій виставці в Абу Дабі
16.04.18

З 25 квітня по 1 травня ц.р. під патронатом Спадкоємного принца Абу Дабі М. Аль Нагаяна та за організації Управління туризму та культури Абу Дабі відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок Abu Dhabi International Book Fair (ADIBF). Захід вперше було організовано 1981 року як Ісламський книжковий ярмарок, а в 1986 році він перетворився на Міжнародний книжковий ярмарок Абу Дабі. ADIBF є спільною ініціативою Управління туризму та культури Абу Дабі та Франкфуртського книжкового ярмарку. З 1993 року захід проводиться в Національному виставковому центрі на щорічній основі і виступає платформою для встановлення зв’язків між видавцями, дистриб’юторами, агентами у сфері книговидавництва, а також культурними організаціями та представниками ЗМІ. Цього року у заході планується участь 1320 підприємств з 65 країн світу, які представлятимуть більше 500 тис. одиниць книжкової продукції. Очікується, що захід відвідає близько 300 тис. осіб. Спеціальний гість 2018 – Польща.

Цього року Україна вперше буде представлена на найбільшому в арабському світі книжковому ярмарку окремим стендом.

У грудні 2017 року Україна також вперше брала участь у книжковій виставці на Близькому Сході – Бейрутському міжнародному арабському книжковому ярмарку. Це відбулося завдяки зусиллям Посольства України в Лівані та громаді українців Лівану. Одним з позитивних результатів такої участі став запропонований Асоціацією арабських видавців безкоштовний стенд на книжковому ярмарку в Абу Дабі.

Участь у такому заході є унікальним шансом для України започаткувати співробітництво з арабськими видавцями, знайти  нові ринки для просування української культури і встановити зв’язки з місцевою українською громадою. Адміністратором стенду з українського боку на ADIBF виступає Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Своїх представників на ADIBF відправляють п’ять видавництв:  «Дуліби», «Нора-Друк», «Елвік», «Ранок» та «Видавництво Анетти Антоненко». Деякі видавництва надають книжки для представлення на стенді.

В програмі виставки запланована презентація арабомовного видання поетичної збірки Івана Франка «Зів’яле листя» (за участю перекладача Імадеддіна Раеф), яке побачило світ під патронатом Посольства України в Лівані. У програмі також будуть представлені видання  арабською мовою перекладу «Бейрутських оповідань» Агатангела Кримського та автограф-сесії Марини Гримич з її новим романом на близькосхідну тему «Ажнабія на червоній машині».

В програмі української делегації заплановані зустрічі українських та арабських видавців з питань співробітництва у галузі книговидання.

На українському стенді будуть розповсюджуватися презентаційні матеріали щодо туристичного потенціалу України, зокрема путівники по Києву та пропозиції від компанії «Чорнобиль-Тур».

Запрошуємо українців ОАЕ відвідати наш стенд номер 11D29 на Abu Dhabi International Book Fair!

Учасники поїздки обіцяють активно висвітлювати свою роботу в Абу-Дабі в соціальних мережах та на сайтах видавництв.

Cайт ярмарку http://adbookfair.com/

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *