Categories Новини Анонси

Про них і мене

З книжки, що в мене в руках, ви не дізнаєтеся нічого нового.
Бо все, що під її обкладинкою, ви вже читали.
На моїй фейсбук-сторінці, у себе в стрічці, зрештою на сторінках інших людей (навіть під їхніми прізвищами 🙂 ), бо більшість цих текстів свого часу мали сотні поширень.

У мене в руках – фейсбучні історії про митців (переважно письменників), які нарешті стали книжкою! “Короткі історії з великого життя” – це стисло й суб’єктивно про відомих українців і їхні долі. Не біографії, не дослідження, не наукові розвідки, а короткі історії про людей, життя яких ми звикли описувати як “велике”.

А вони були звичайними людьми. Хтось любив ожину, хтось красиві сукні, а хтось себе в мистецтві. Хтось вірив у свою місію, хтось у свій талант, хтось у людей, а хтось у долю.

Я ж вірю в те, що ця невелика книжка спонукає когось перечитати твори (або біографії) митців, чиї життя і творчість настільки асоціюються з поняттям “класика”, що видаються прісними. Ні, вони не прісні. Вони фантастичні. Справді-справді.

Видання готувалося до друку кілька років. Так буває. Тоді вчора зранку я дізналася, що сигнальні примірники таки вийшли. А сьогодні вже тримаю їх у руках.

Ви розумієте, всередині мене все стрибає й танцює. Хочеться плакати і сміятися одночасно. Але натомість я просто кажу:

Я – щаслива. Чого і вам бажаю.

Величезна подяка Ірина Дворницька, яка зробила все можливе, щоб це сталося (і яка знає рукопис цієї книжки напам’ять).

About the author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *