Categories Новини Анонси

Маркіян Камиш 17 листопада презентує «Чормет» в Луцьку

17 листопада 13:00
Луцьк. Фестиваль Фронтера.
Палац Культури (2 поверх)
вул. Богдана Хмельницького, 1

Презентація нової повісті “Чормет” українського письменника та чорнобильского інсайдера Маркіяна Камиша. Також, лекція про чорнобильський андеґраунд та сучасну, актуальну Зону Відчуження.

Маркіян Камиш – український письменник, один з найвідоміших інсайдерів Чорнобильської Зони. Вісім років нелегально вивчає Зону: здійснив більше сотні піших сталкерських мандрівок за колючий дріт і сумарно прожив у закинутих містах та селах більше року. Його дебютний роман «Оформляндія» про чорнобильське сталкерство перекладений французькою. «Приголомшлива книга», – саме так охарактеризував «Оформляндію» культовий паризький часопис Le Nouvel Observateur.

«Чормет» – повість про людей, які живуть біля кордону Зони відчуження і збирають металобрухт. Про суворих і п’яних чоловіків з металевими зубами і монохромними тату на руках, які здають в брухт-прийомки авіабомби вермахту в мішках та поцуплені в сусідів металеві огорожі, аби обміняти їх на денатурат. Це історія про людей, які мріють здати на метал все навколо них, навіть ядро Землі.

Квитки на фестиваль Фронтера:
1. Придбати онлайн: https://bit.ly/2ACgSGx
2. В книгарні Волинської обласної друкарні (проспект Волі, 27).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *