Categories Новини Анонси

3 квітня Наталя Тисовська зустрінеться з читачами в бібліотеці Ярослава Мудрого

3 квітня 2019 року о 16 годині в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (адреса: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1, конференц-зал) відбудеться презентація роману лауреата Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2011) Наталі Тисовської «Київські канікули». Видання побачило світ у видавництві «Нора-Друк» у 2018 році.

Американська аспірантка Дженні Бартон навіть уявити не могла, що її мандрівка до Києва замість приємних закордонних канікул перетвориться на нескінченний вихор небезпечних пригод. Це ж треба було примудритися стати свідком пограбування й опинитися в полоні десь за містом, у заґратованому будинку, разом з такою самою посестрою заручницею! І що тепер робити — покірливо чекати смерті? Так міг би вчинити хто завгодно, тільки не Дженні.

Наталя Тисовська – українська письменниця, перекладач. Закінчила Київський Національний університет імені Тараса Шевченка та магістратуру університету Лейкгед (Канада) зі спеціалізацією в канадській літературі.

Автор пригодницьких романів: «Соло для комп’ютера» (2004); «Під знаком шаманського бубна» (2004); «Останній шаман» (2008); «Укус огняного змія» (2008); «Три таємниці Великого озера» (2011); «Двокнижжя» (2015); «Київські канікули» (2018).

У 2011 році за роман «Три таємниці Великого озера» письменниця отримала другу премію літературного конкурсу «Коронація слова» в номінації «Роман».

Наталя Тисовська – одна з досвідчених та авторитетних перекладачів, дає змогу вітчизняним читачам розширювати свої літературні горизонти. У перекладацькому доробку Тисовської – «Робінзон Крузо» Данієля Дефо, «Вінні-Пух. Повернення у Столітній ліс» Девіда Бенедиктуса, тетралогію «Школа монстрів» Лізі Гаррісон, «Перевтілення» Меґґі Стівотер, «Над зозулиним гніздом» Кена Кізі та ін.

Завдяки Н. Тисовській українці отримали можливість подорожувати сторінками світового бестселера Джорджа Мартіна «Пісня льоду й полум’я». Фантастична сага про вигаданий світ Сімох Королівств, де літо і зима тривають по кілька років, з півночі наступають загадкові і моторошні вороги, вельможні родини ведуть нескінчену війну за престол. Твір завоював серця мільйонів читачів по всьому світу, продається мільйонними накладами, за його мотивами створено телесеріал «Гра престолів». В українському перекладі Н. Тисовської книга побачила світ у видавництві «КМ-Букс».

У програмі заходу – спілкування з письменницею, автограф-сесія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *