Categories Новини Анонси

13/04/19 «Київ-Париж…» – у Чернівцях

13 квітня у Медіа-центрі «Belle Vue» (Чернівці, вул. О. Кобилянської, 2) відбудеться зустріч з українським письменником, менеджером з міжнародних проектів Богданом Образом (псевдонім B.Ob). Початок о 16:00.
Богдан Образ презентує свій роман «Київ-Париж. У пошуках застиглого часу», а також розповість про те, як жити між Києвом та Парижем, адже він вже 10 років мешкає у Франції, де навчався у бізнес-школі ESCP-Europe, а нині працює за фахом – менеджером з міжнародних проектів у сфері кейтерингу. За словами Богдана, саме переїзд у Францію став потужним поштовхом для написання книг; у романі «Київ-Париж. У пошуках застиглого часу» він описав свої переживання, сум’яття, досвід і спостереження. Отже, під час зустрічі автор не лише презентує роман, в якому багато любові, пристрасті, роздумів про актуальність, а й поділиться особистим життєвим, професійним, психо-емоційним, культурним досвідом, розповість про свій шлях у Західну Європу та про українську культурну експансію Заходу.

Довідка про автора.
Богдан Образ (Bogdan Bob Obraz) – український письменник, менеджер з міжнародних проектів у сфері кейтерингу (бортове харчування та кафе в аеропортах). Займається благодійною діяльністю через асоціацію «Медична та благодійна допомога Франція-Україна». Роман «Київ-Париж. У пошуках застиглого часу» вийшов 2015 року у Видавництво “Нора-Друк”. У 2017 році роман було озвучено на національному радіо під виконання французьких шлягерів і сучасних українських пісень. 2018 року з’явився французький переклад – «Kyiv-Paris», який автор представив на книжковому салоні в Парижі. Уривок з роману було також озвучено на французькому радіо під музику «Онука-Місто». Зараз, як істинний кібер-романтик, працює над романом «Львів-Ліон. Любов крізь Інстаграм».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *