Categories Щоденник

Хочете отримати примірник нового роману “Тест на каяття” для рецензування?

В цій книжці читач не знайде описів військових операцій або бойвих дій, однак, це роман про Сирію і Дамаск під час війни…

Маленька цитата:
“Книжки, компакт-диски, фільми, картини, електронні книжки, збережені у ноутбуці — я завантажував їх блоками, поки вони не склали цілий цифровий караван, що тягнувся від першого століття до сьогодення. Я не сам, повторюю я собі: духи моїх друзів снують тут уже два тисячоліття — вони у кожному куточку будинку. Ангели і демони, святі й пророки, немічні й божевільні. Я боюся сліпого снаряду, який розірве їхні тіла на цьому світовому екзистенційному згарищі. Боюся, що повернусь додому і не знайду нікого з них. Знайду тільки попіл, відлуння покликів про допомогу й уламки образів.”

Хочете отримати своє уявлення про твір, який відзначено найпрестижнішою в арабомовній літературі премією і поділитися своїми враженнями з іншими?
Додайте під постом на Фейсбуці свій коментар на кшталт “я хочу написати відгук” і редакція Видавництва “Нора-Друк” серед охочих визначить 5 обраних, кому роман “Тест на каяття” Халіля Свейлеха поїде на рецензування безкоштовно (по Україні).
Ваші коментарі читаємо до 9:00 24.02.21, обраних оголосимо до 27.02.21.
Нагадаю, що книжку вже можна придбати за спеціальною ціною тут https://books.nora-druk.com/product/test-na-kayatta/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *