Categories Новини Анонси

6 квітня 2021 Зустріч з Майліс де Керанґаль, роман «Ладнати живих»

Alliance Française de Kharkiv /”Альянс Франсез” Харків запрошує на он-лайн зустріч з французькою письменницею Майліс де Керанґаль 6 квітня 2021 з 17:00 в межах програми Французька весна – 21. Стрінка події https://www.facebook.com/events/4010279382363618/

Майліс де Керанґаль бретонського походження, з родини моряків, капітанів далекого плавання. Виросла в Гаврі. Закінчила ліцей в Руані, вивчала філософію, історію, етнологію в Парижі (1985-1990). Працювала у видавництві Галлімар (1991-1996). Складала туристичні путівники, писала про спорт. Рік навчалася у Вищій школі соціальних наук (1998). Дебютувала як романістка в 2000.

Роман «Ладнати живих» (переклад Зої Борисюк)
Дія роману вкладається всього в 24 години, але які це години, Симон Лімбр, молодий серфінгіст, потрапив в автомобільну аварію, повертаючись додому після катання по Ла-Маншу. Його череп розчавлений, мозок помер. Але сучасна апаратура все ще підтримує життя в несвідомому тілі. Терміново викликані мати, батько і наречена юнака не бажають миритися з втратою. Адже Симон ще з ними, він дихає, а головний лікар лікарні просить віддати його серце та інші органи хворим, які потребують операції. Як можна зважитися віддати серце сина абсолютно незнайомій жінці, нехай навіть вона – мати трьох дітей? Як винести страшний вирок?

Замовити книжку на сайті видавництва НОРА-ДРУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *