Categories Слова

Книжки не тільки для підлітків

Я з тих читачів, хто не просто читає книжки, а колекціонує) А якщо є улюблені, та ще й в серії, то втрачаю спокій, поки не прочитаю всі і не зберу на своїх полицях)

Мабуть, це така собі книгозалежність, але доволі приємна)

Отож, сьогодні розповім про книжки Анни Каньтох, з якими провела багато приємних вечорів.

Взагалі вважається, що ці книжки підліткові, а я не є фанатом підліткової літератури. Та й у сюжеті присутні містичні елементи, а на книжках зазначено, що це фентезі, що не завжди мені подобається.

Але! Мені не заважала містика, а сюжетна лінія тримала і не відпускала. Тому раджу книжки не тільки підліткам, а й дорослим.

«Таємниця покинутого монастиря» знайомить нас з дівчинкою на ім’я Ніна, яка живе у повоєнній Польщі і стає однією з тринадцяти підлітків, яких янголи зібрали в покинутому монастирі.

У «Таємниці проклятого лісу» події відбуваються через 2 місяці після канікул, які перевернули життя Ніни. Вона приховує свої здібності, але за нею щомиті можуть прийти люди в мундирах, що полюють на янголів.

А в «Таємниці тринадцятої години» Ніну забирають комуністичні спецслужби до Інституту, де над «особливими» дітьми проводять експерименти.

Авторська мова легка і книжки читалися швидко. Сюжет інтригуючий. Подача цікава.

Тому однозначно раджу.
Беріть на замітку.

А ще ця серія може бути гарним подарунком для ваших рідних.

Видавництво «АССА»

About the author

Наталія Чайковська закінчила Луцький гуманітарний університет за спеціальністю «журналістика». Має багаторічний досвід роботи у пресслужбі державних органів. Авторка кількох романів і оповідань. Фіналіст і переможець міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» в різних номінаціях. 2020 року стала переможцем у номінації «Terra інклюзія» і отримала спецвідзнаку «Дебют-газети» за гостросоціальну повість. Живе у Луцьку. Веде книжковий блог в Інстаграм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *