Categories Щоденник

Шлях до кабачкового раю

Я розкажу вам, як. Бо це швидко і смачно. Але не корисно. Тому, якщо від слова “майонез” у вас смикається око й руйнується система харчових цінностей, прошу – далі не читайте.
Якщо ж ви вже читаєте далі, то вам знадобляться кабачок, помідори, хліб, сіль, олія, часник. Можна зелень. Але її відсутність жодним чином на готовій страві не позначиться.
І тепер:
Кабачки ріжете й смажите на олії з обох боків. Різати можна тонко і засмажувати до стану “чипсів”. Або – грубо, і ледь підрум’янювати. Це вже, як вам смакуватиме. Але в обох випадках – не забудьте посолити.
Поки кабачки смажаться, ріжете хліб. Хліб має бути чорний і свіжий. А різати треба дуже тонко. Одразу скажу, ви не зможете це зробити. Тому краще купити уже нарізаний. Кожну скибочку розрізаєте ще на кілька шматочків. Так, щоб готовий бутерброд за раз умістився в рот. Якщо ротик буде дитячий, то за два.
Помідори миєте і ріжете кружальцями. Ось тут уже можна товстими. Це той випадок, коли помідорів багато не буває.
Після того всього складаєте кабачкові пірамідки: на хліб – майонез – тоді кабачок – трохи майонезу – помідором накрили.
Окремо – про часник. Без часнику шанс потрапити у кабачковий рай п’ятдесят на п’ятдесят  тому в ім’я кулінарного мистецтва із часниковим духом доветься змиритися. Часник додаєте або в майонез, або (я роблю так) видушуєте на кожен бутерброд. Це – клопітно, але результат – божественний.
Ну, і зелень. Можете усе своє бутербродне королівство обтикати петрушкою чи кропом. Або викласти на листя салату. Зелене і червоне – це естетично. Щонайменше вас похвалять за гарний смак 

І кілька лайфхаків:
1. Порада викладати підсмажені кабачки на паперову серветку – корисна: серветка вбере зайву олію, а ви менше наляпаєте на столі. Якщо що, то замість серветки згодиться туалетний папір.
2. Помідори мають бути стиглі. І без “цупкої” серцевини. Ріжте їх кружальцями і поперек. Нарізані на четвертинки, вони з’їжджатимуть із бутербродів і зіпсують усю красу. Не пробуйте замінювати помідори огірками  і в жодному разі не заощаджуйте на помідорах.
3. Чим менші будуть ваші бутерброди, тим смачніше. Взагалі-то в ідеалі хліб треба порізати зовсім крихітними шматочкми. І нічого страшного, що краї кабачків звисатимуть (ви є їх промокнули від олії, правда?)
4. Кабачкові бутерброди можна їсти теплими (допоки не охололи кабачки), а можна холодними (хліб просякнеться юшкою із майонезу, часнику і помідорів). Але майте на увазі – це будуть дві абсолютно різні на смак страви.
5. Пам’ятайте, бутерброди – це мистецтво. Навіть, якщо робите їх нашвидкуруч, робіть їх натхненно 

Смачного бутербродного кабачкування!

About the author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *