Categories Новини Анонси

05/11/18 Марина Гримич презентую свою книжку на Хрещатику

Книгарня «Є» та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують 05 листопада 2018 на творчу зустріч з Мариною Гримич з нагоди виходу в світ її книжки «Ажнабія на червоній машині».
Словом «ажнабія» називають в арабських країнах іноземок. Дія роману Марини Гримич відбувається в сучасному Лівані, відомому своїм міжконфесійним розмаїттям, і перегукується з середньовічними арабськими оповідками з «Тисячі й однієї ночі». В центрі сюжету опиняються дві ажнабії-українки — Павлина, заміжня за сунітом Ахмадом, та Віра (лагідно — Вірунчик), дружина шиїта Жаввада. Павлина береться допомогти Жавваду порозумітися з дружиною, однак та несподівано зникає, і в пошуках Вірунчика Ахмад, Жаввад, Павлина, а також таємничий дуруз Зіяд, що несподівано приєднався до компанії, об’їжджають червоною машиною увесь Ліван.
Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході і розкрити секрети міжконфесійного та міжкультурного порозуміння.

Адреса книгарні: Київ, вул. Хрещатик, 46. Початок 18:30. Вхід вільний.

Марина ГРИМИЧ – письменник, науковець, видавець. Народилася 1961 у Києві, закінчила слов’янське відділення філологічного факультету київського університету ім. Тараса Шевченка. Доктор історичних наук, кандидат філологічних наук, член Канадської спілки етнологів.
Автор 10 різножанрових романів, двох перекладних книг, ряду публіцистичних статей та продюсер літературного проекту «Люба Клименко».
Тричі ставала лауреатом літературного конкурсу «Коронація слова», в тому числі володарем першої премії (2002 р. за роман «Егоїст»).
Зараз живе в Бейруті (Ліван).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *