Categories СлайдерЩоденник

Про мрію

📌Вона буває велика й маленька. Велична й мізерна. Тимчасова й далекосяжна. Але усі ці описи не впливають на її суть. Бо за суттю вона – завжди мрія.

📌Вона має властивість здійснюватися. Утім, їй для цього завжди потрібна допомога: зазвичай достатнто візуалізації і плану дій. Хоча деякі мрії настільки примхливі, що здійснюються самі по собі. Або ми про них так думаємо.

📌Вона структурує життя. Задає напрямок руху. Визначає кількість потрібних зусиль. Бо жодна мрія не дається без можливості її здійснити. Але інколи, щоб її здійснити, доводиться робити те, що раніше здавалося неможливим. І в цьому – її сіль і суть.

📌Вона – дуже сильна, стійка, витривала. Якщо ваша мрія розлетілася на друзки від необережного слова чи чергової невдачі, туди їй і дорога. Бо це була несправжня мрія, а її надумана імітація. Справжні мрії ось так просто не здаються.

📌Вона – смертна. Мрія гине у момент її здійснення. Бо перестає бути мрією. Здійснена мрія більше не кличе на подвиги. Бо її більше нема. Натомість є досягнення. Утім, чимало людей не вміють насолоджуватися результатом, але кладуть життя й здоров’я на кін процесу.

📌Її треба любити. І плекати. Бо вона робить нас кращими. А наше життя – справжнім.

📌Життя із мрією – це мрія.
Тож не варто мріяти, щоб усі мрії здійснилися. Залиште парочку для життя.

About the author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *