Categories Щоденник

Про виняток з правил

У мене є правило: не писати про те, у чому я не розбираюся.
А не розбираюся я, наприклад, у музиці. Тобто вона може мені подобатися або ні, я можу симпатизувати виконавцям або ні, зрештою, можу знати історію створення того чи іншого твору, або ні. Але цього не досить, щоб давати оцінки і виносити привселюдні присуди.

Але сьогодні буде виняток з правил. Хоча, може, й не зовсім виняток, бо йтиметься не стільки про музику, скільки про людей. А в людях (на відміну від музики) я розбираюся.

Отож, історія така: багато років тому доля звела мене з Lera Karoon. Навіть так: мені довелося ухвалити рішення, чи візьмуть Леру на роботу, про яку вона в той час дуже-дуже мріяла. Проблема полягала в тому, що Лера була економістом (з досвідом роботи!), а мріяла працювати радіожурналісткою 🙂 Але її диплом не дозволяв взяти її на роботу. Утім, Лера так мріяла, що, не довго думаючи, пішла здобувати другу освіту 🙂 Тому що неможливого для неї немає.

Якщо коротко й по суті: Лера не лише успішно вчилася й працювала, але ще й придумала й запустила цікавий дівчачий проект. Ну, це до того всього іншого, що вона вміла й робила 🙂

Тоді ми звільнилися з радіо (кожна у свій час і кожна з різної причини), довго одна про одну нічого не чули 🙁 Ну, а буквально позавчора у неї вийшов перший кліп. Точніше: у них з чоловіком, іншими словами – вони співають родиною.

Кліп – тут:
https://www.youtube.com/watch…

Чому я про це все пишу? Через те, що мені дуже хочеться, щоб у них усе вийшло. Не тому, що я знаю Леру і знаю, що вона дуже класна, дуже наполеглива і дуже творча (думаю, Тарас її такий же – ми з ним незнайомі просто:) ). А тому, що так важливо, коли ти щось робиш, коли ти чогось прагнеш, коли ти щось починаєш, щоб тебе розуміли й підтримували.

Усі знають, що вода не тече під лежачий камінь. Але як багато з нас готові докласти сил до того, щоб цей камінь зсунути?

Якщо б я була музичним критиком, то написала б огляд кліпу й рекомендувала його(або ні) до перегляду. Але я – не критик, а звичайна людина, яка розуміє, з яким хвилюванням гурт “Karoon” зараз рахує кожен перегляд їхнього дебютного кліпу.

У вас усе вийде. Не сумніваюся. Успіху 🙂

About the author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *