Categories Новини Анонси

21 липня 2022 Ірен Роздобудько представить новий роман «Неймовірна. Ода до радості»

21 липня 2022 р, в день народження Олени Теліги, запрошуємо на презентацію нового роману Ірен Роздобудько «Неймовірна. Ода до радості», головною героїнею якого є видатна українка.

Ця гарна молода жінка могла б зробити блискучу кар’єру в Європі: чи то в танцювальній трупі празького театру, чи то в літературі, чи то на теренах просвітництва, та й просто в світських салонах, де її вважали, за сучасним висловом, «іконою стилю». Її порівнювали з леді Гамільтон, мадам Помпадур і навіть Ґретою Ґарбо і вважали, що вона «випередила свій час». Натомість вона стала однією з найяскравіших постатей українського спротиву і загинула в Бабиному Яру нескореною. З часу життя Олени Теліги і її побратимів проминуло багато років, а Україна досі стоїть кісткою в горлі імперських амбіцій – у центрі Європи, незламним щитом між ситим Заходом і ненажерливим Сходом. Між життям і смертю. Стверджуючи своїм багатовіковим існуванням непереможність нації.

Учасники презентації: письменниця Ірен Роздобудько; головний редактор видавництва «НОРА-ДРУК» Елеонора Сімонова; кінопродюсер Галина Храпко; співачка, народна артистка України Світлана Мирвода; бард, кінодраматург Ігор Жук.

Адреса книгарні: Київ, вул. Лисенка, 3. Початок о 18:00. Вхід вільний.

Запланована пряма трансляція події на фб-сторінках Книгарні «Є» та Видавництва «НОРА-ДРУК».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *