Categories Щоденник

World Photography Day

У Всесвітній день фотографії (World Photography Day) напишу про те, про що ви могли здогадуватися, але не знали напевно

1. У мене є класний фотоапарт, який я дуже люблю і яким умію користуватися (не лише в автоматичному режимі . Але найчастіше фотографую телефоном, бо маленький телефон завжди зі мною. На відміну від великого фотоапарата.

2. Я люблю фотографувати. Дуже. Усе на світі. Окрім людей. Бо квіти й тварини у мене виходять добре. А ось з портретами – так собі.

3. У мене є акауант в інстаграм. На якому практично не викладаю фото. Просто підписана на безліч профілей відомих фотографів. І люблю інстраграм саме за доступ до неймовірних фото.

4. Я дуже люблю читати біографії фотографів. З усіх фотографів найбільше люблю фоторепортерів, а найменше – тих, хто фотографує маленьких дітей. Наприклад, фотографії Анни Геддес мені аж ніяк. Хоча вона й стала першою жінкою-фотографом, яку взяли до товариства Інституту професійних фотографів Нової Зелендії й надавали нагород за визнчані внески у фотомистецтво.

5. Якби я могла обирати фотомрію, то б загадала працювати фотографом National Geographic. На постійній основі  Хоча, якщо дивитися правді в очі, то реальніше було б таки мріяти писати для них тексти, раптом що 

6. Був час, коли я заливала свої фотки на фотостоки – і (о, диво!) їх купували. З різних країн. Наприклад, фото сірої пісочниці у нашому дворі знадобилося комусь у Великій Британії. Можливо, їм просто бракувало світлин депресивних пісочниць.

7. Одного разу одне моє фото взяли на виставку (насправді я посилала кілька). Виставка була міжнародна  Я й досі пишаюся. На фото був Альф на смітнику. Справжній Альф на справжньому смітнику. Я йшла в магазин по хліб, а він там сидів. Неможливо було не сфотографувати. Відтоді я знаю напевно, що всі найкращі кадри (як і справи) робляться випадково. Головне бути готовим зловити мить. Ну, і бажано, не лінуватися носити з собою фотоапарат.

Зі святом усіх, хто любить роздивлятися світ крізь камеру фотоапарата. Нехай і непрофесійно. Але завзято й з натхненням.

About the author

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *